سؤالات متداول

امکان فروش حضوری در انتشارات آیت اشراق وجود دارد؟

با توجه به ایجاد شرایطی راحت و بی‌دغدغه، همچنین برای ارائه بالاترین سطح سرویس‌دهی، خریداران محترم می‌توانند در شهر مقدس قم با مراجعه به آدرس انتشارات آیت اشراق کتب مورد نیاز خود را تهیّه نمایند.

امکان خرید از فروشگاه آنلاین انتشارات آیت اشراق در چه ساعاتی ممکن است؟

برای خرید از فروشگاه آنلاین انتشارات، هیچ محدودیت زمانی وجود نداشته و کاربران می‌توانند در ۷ روز هفته و در طول ۲۴ ساعت سفارشات خود را ثبت نمایند.

نحوه ارسال کالا توسط انتشارات آیت اشراق چگونه است؟

نحوه تحویل سفارشات به مشتریان محترم در شهر مقدّس قم از طریق پیک موتوری و سفارشات مشتریان محترم شهرستان‌ها نیز از طریق پست انجام می‌پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحۀ روش ارسال و تحویل سفارش مراجعه نمایید.

نحوه تسویه حساب در شهر مقدس قم و شهرستان چگونه می‌باشد؟

امکان تسویه حساب در محل برای مشتریان قمی وجود دارد و تحویل سفارشات شهرستان‌ها از طریق پست انجام می‌پذیرد. برای مطالعۀ شرایط و ضوابط این بخش به صفحۀ روش ارسال و تحویل سفارش مراجعه بفرمایید.

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده از چه روش‌هایی ممکن است؟

مشتریان قمی می‌توانند برای پیگیری سفارشات خود با واحد مرسولات انتشارات آیت اشراق تماس گرفته و با در دست داشتن شمارۀ سفارش از آخرین وضعیت مرسوله اطّلاع حاصل نمایند. برای سفارشات پستی، مشتریان دیگر نقاط می‌توانند با واحد مرسولات تماس حاصل نمایند. توضیحات تکمیلی نیز در صفحۀ روش ارسال و تحویل سفارش قرار گرفته است.